Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lollipop Chainsaw powróci. Szykuje się nowa część, remake lub remaster

Cheerleaderka znów powalczy z zombie.

Wygląda na to, że nadchodzi sequel, remake lub remaster Lollipop Chainsaw - gry akcji z 2012 roku, w której główną bohaterką jest pełna wdzięku cheerleaderka walcząca z zombie za pomocą piły łańcuchowej, z głową swojego chłopaka u boku.

Lollipop Chainsaw powróciło - od Dragami Games. Oczekujcie tego” - napisał na Twitterze Yoshimi Yasuda. To były prezes Kadokawa Games, które wydało właśnie Lollipop Chainsaw, a także producent tytułu. Yasuda odszedł od Kadokawa Games, by założyć wspomniane Dragami Games - i wygląda na to, że to pierwszy projekt zespołu.

Lollipop Chainsaw ukazało się tylko na Xbox 360 oraz PS3, nie doczekując się reedycji ani wersji na PC. Mało tego - gra nie jest nawet dostępna we wstecznej kompatybilności w systemie Xbox, brakuje jej też na liście gier z PS3 dostępnych do streamowania w ramach nowego PS Plus.

Gra nie była rewolucyjna, ale otrzymała niezłe oceny na premierę i do dziś ma wierne grono fanów.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze