Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Juliet po liftingu. Pierwsze spojrzenie na bohaterkę Lollipop Chainsaw Remake

Fani powinni być zadowoleni.

Od lipca ubiegłego roku wiemy, że powstaje remake Lollipop Chainsaw, a więc gry akcji o cheerleaderce walczącej z zombie za pomocą piły łańcuchowej. Odpowiedzialny za odświeżoną wersję zespół Dragami Games podzielił się pierwszą zajawką - nowym wyglądem głównej bohaterki.

„Nowa” Juliet pojawiła się w noworocznym tweecie i mało kto zwrócił na nią uwagę - aż do teraz. Poniżej można zobaczyć porównanie ze starszą wersją. Trzeba przyznać, że w zestawieniu akurat z tą grafiką, Juliet wygląda teraz młodziej i... gładziej. Cuda medycyny cyfrowej.

Wygląda na to, że poza lekkim liftingiem cheerleaderka oraz jej strój nie przejdą większych zmian. Jest to zgodne z dewizą studia, które stawia raczej na odtworzenie oryginału, ale z „bardziej realistycznym podejściem do grafiki”.

Lollipop Chainsaw ukazało się w 2012 roku wyłącznie na X360 oraz PS3 i do dzisiaj nie doczekało się reedycji czy wersji na PC. Produkcji nie ma też w dystrybucji cyfrowej, przez co dzisiaj dostęp jest utrudniony.

Tytuł nie wyznaczył może nowych standardów gier akcji, ale w miarę upływu lat w pewnych kręgach dorobił się kultowego statusu. Z pewnością nie brakuje tu specyficznego humoru - Juliet walczy z zombie z gadającą głową swojego chłopaka u boku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze