Skip to main content

Life is Strange: Before the Storm - wszystkie graffiti: Epizod 2 (Brave New World)

Miejsca do wykonania malunków w drugim epizodzie gry.

Graffiti pełnią rolę swojego rodzaju sekretów przygotowanych przez autorów gry. Główna bohaterka, Chloe, może je umieszczać w różnych, na ogół poukrywanych miejscach, podobnie, jak miało to miejsce w poprzednim epizodzie o nazwie Awake.

Poniżej znajdziesz opis wszystkich 10 miejsc, w których Chloe może umieszczać rysunki. Pamiętaj, że w niektórych przypadkach należy spełnić warunki, zanim przystąpisz do malowania graffiti (znajdziesz je w opisach pod obrazkami).


Graffiti #1

Graffiti #1.

Pierwsze graffiti możesz narysować na światłach (lights) przeznaczonych na koncert, które znajdziesz w pudle na tyle pick-upa stojącego na parkingu. Do lokacji tej dotrzesz zaraz po zakończeniu prologu epizodu, w którym Chloe opuszcza szkołę po awanturze z dyrektorem.


Graffiti #2

Graffiti #2.

Na złomowisku. Z lewej strony jest łódź, na którą możesz się dostać, jeśli podniesiesz (prop up) paletę (palette) leżącą z lewej strony. Na lewej burcie jest czerwona blacha (obrazek powyżej), którą możesz zamalować.


Graffiti #3

Graffiti #3.

Na złomowisku po upiększeniu auta i wejściu do środka. Rysunek możesz narysować na tylnej ścianie (cab wall) kabiny.


Graffiti #4

Graffiti #4.

W kryjówce na złomowisku, do której Chloe trafi po rozmowie z Rachel w aucie. Obrazek możesz narysować na ścianie (wall) z prawej strony pomieszczenia.


Graffiti #5

Graffiti #5.

W camperze Franka. Możesz je stworzyć na liście leżącej na małym blacie kuchennym przy oknie.


Graffiti #6

Graffiti #6.

Po tym, jak Frank podrzuci Chloe do akademii Blackwell spójrz w lewo. Zobaczysz świeżo wylany beton (wet concrete). Przejdź po nim, a potem odwróć się i na śladach zrób graffiti.


Graffiti #7

Graffiti #7.

Na terenie kampusu Blackwell, a konkretnie w pomieszczeniu z Samuelem. Po jego wygonieniu z pokoiku będziesz mógł zrobić graffiti na białych drzwiach.


Graffiti #8

Graffiti #8.

Po rozmowie ze Skipem i wejściu na teren akademika Blackwell skieruj się do pokoju Eliota (nr 105). W środku odsuń szufladę (drawer) przy komputerze i przeczytaj jego pamiętnik (journal). Następnie wróć na korytarz i narysuj graffiti na białej tabliczce (whiteboard) przy drzwiach, po tym, jak wcześniej ją wytrzesz (ereased).


Graffiti #9

Graffiti #9.

Przed występem teatralnym będziesz mógł zrobić graffiti na lustrze z prawej.Graffiti #10

Graffiti #10.

Na zdjęciu na lodówce w domu Rachel. Dopiero po tym, jak nakryjesz do stołu, przygotujesz kieliszek dla taty i przeczytasz artykuł na lodówce.

Read this next