Skip to main content

Drugi odcinek Life is Strange: Before the Storm z datą premiery

Dokładnie za tydzień.

Square Enix ujawniło, że „A Brave New World”, drugi odcinek trzyczęściowej opowieści Life is Strange: Before the Storm, zadebiutuje 19 października na PC, PS4 i Xbox One.

Opublikowano także trailer, oferujący spojrzenie na nowe postacie i lokacje, na które natkniemy się w epizodzie. Jest nawet jeden powrót z pierwszego sezonu.

Jeśli nie graliście jeszcze w poprzedni odcinek, lepiej uważać na spoilery - w poniższym wideo oraz w dalszej części wiadomości.

Zobacz na YouTube

Więź między Chloe i Rachel Amber wydaje się pogłębiać, a tej pierwszej dziewczynie coraz bardziej nie podoba się osoba Davida.

Nowy odcinek poruszy zapewne także tematy stosunków Rachel z Frankiem, wydalenia Chloe z Blackwell Academy oraz ogólnych zawirowań w życiu z nastolatków. To były czasy!

„Rodzinne życie Chloe i Rachel dalej się psuje, lecz ich przyjaźń rozkwita i dziewczyny zastanawiają się nad wspólną ucieczką z domów” - czytamy w opisie. „Ale zanim mogą zrealizować plan, Chloe musi wykonać przysługę dla Franka Bowersa, co stawia ją w niebezpiecznej sytuacji i ujawnia brzydszą stronę Arcadia Bay”.

Za grę odpowiada firma Deck Nine. Odpowiedzialne z pierwszą część Life is Strange studio Dontnod Entertainment z Francji pracuje obecnie nad pełnoprawnym sequelem.

Before the Storm to prequel. Pierwszy odcinek - „Awake” - ukazał się 31 sierpnia.

Read this next