Skip to main content

Life is Strange: Before the Storm - wszystkie graffiti: Epizod 1 (Awake)

Miejsca do wykonania malunków w pierwszym epizodzie gry.

Na poniższej stronie opisujemy wszystkie miejsca, gdzie możesz wykonać opcjonalne graffiti markerem i nie tylko. Można powiedzieć, że dla Life is Strange: Before the Storm są to swego rodzaju sekrety lub rodzaj znajdźki. Tę stronę dedykujemy pierwszemu rozdziałowi gry, czyli Awake. Znajdziesz tutaj dziesięć miejsc, gdzie można wykonać graffiti.


1. Zanim wejdziesz do starego młyna przerobionego na klub, okrąż znajdującą się po lewej stronie przyczepę kempingową. Na jej drzwiach możesz wybrać rodzaj graffiti, które wykonasz posiadanym markerem.

2. Możesz je wykonać na pile tarczowej zawieszonej nieopodal baru w lokalu, gdzie koncert gra ulubiona kapela bohaterki.

3. Kolejną szansą na wykonanie malunku będzie mazanie po ścianie w pokoju bohaterki. Wcześniej jednak musisz zdjąć i porwać znajdujący się tam plakat z jednorożcem i tęczą.

4. Gdy David poprosi cię o pomoc z kluczami, otwórz skrzynkę narzędziową znajdującą się na podłodze w garażu. Będziesz mógł tam nanieść wybrane przez siebie napisy.

5. Graffiti przed szkołą możesz wykonać na ścianie z lewej strony kampusu.

6. Po dostaniu się do szkoły, na zajęcia kółka teatralnego zabierze cię Rachel. Wejdź do drugiego, mniejszego pomieszczenia i wykonaj interakcję na znajdującym się tam plakacie The Tempest.

7. Gdy znajdując się w wagonie odsuniesz znajdującą się tam skrzynkę, nie siadaj na niej, ale przejdź dalej odblokowanym przejściem i spójrz w lewo. Na ścianie wagonu możesz dołączyć swoje dopiski.

8. Tego graffiti dokonasz na wielkim pomniku znajdującym się w parku po wyskoczeniu z pociągu.9. Gdy na złomowisku rozpoczniesz dewastowanie otoczenia i wywrócisz znak, podejdź do sterty puszek z farbą i zniszcz je. Następnie podejdź do znaku i wykonaj interakcję.

10. Znajdując się we śnie, na tylnej kanapie samochodu, zedrzyj plakat z tylnego siedzenia, następnie odkorkuj butelkę zamkniętą markerem i nanieś to, co przyjdzie ci do głowy.

Read this next