Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Królowa Wiedźma nadciąga. Zwiastun przypomina o premierze dodatku do Destiny 2

Zachęca do odkrycia tajemnicy złowrogiej Savathûn.

Do premiery dodatku Królowa-Wiedźma do Destiny 2 pozostało jeszcze kilka dni, ale Bungie opublikowało już zwiastun przypominający o debiucie.

Wideo przybliża tytułową antagonistkę rozszerzenia, czyli groźną Savathûn. Jest znana fanom sieciowej strzelanki - to bowiem siostra Oryx, kryjąca się dotychczas w cieniu różnych wydarzeń jeszcze z czasów pierwszej części cyklu.

Poniżej jeszcze angielska wersja językowa trailera:

Jak podkreślają deweloperzy, w nowym dodatku gracze „stawią czoła temu, co nieznane, usiłując odkryć prawdę i stając oko w oko ze Świetlistym szczepem” złowrogiej Królowej Wiedźm.

Rozszerzenie zaoferuje między innymi kolejną lokację - „świat tronowy” Savathûn. W skład obszaru wejdą różnorodne wymiary, które pozwolą użytkownikom odkryć prawdę na temat Światła i Ciemności, a więc motywów przewodnich całej serii.

Bungie przypomina jednocześnie, że w tym tygodniu trwa zakończenie Sezonu Zagubionych. Wydarzenie jest fabularnym wprowadzeniem do nowego dodatku. DLC Królowa-Wiedźma ukaże się w przyszłym tygodniu, 22 lutego.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze