Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konsolowe pustkowia w trailerze Wasteland 2: Director's Cut

Nowa grafika i interfejs.

Firma Deep Silver opublikowała nowy zwiastun gry fabularnej Wasteland 2: Director's Cut, zmierzającej w październiku na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Sporo piesków = dobra gra

Materiał rozpoczyna się od scen z prawdziwymi aktorami, wykorzystywanych już w poprzednich zwiastunach. W drugiej części filmu widać jednak część zmian w tej wersji produkcji: ulepszoną oprawę graficzną czy konsolowy interfejs.

Jak wiemy z zapowiedzi, inne innowacje w Director's Cut to więcej głosów postaci oraz zmiany w rozgrywce: sprawniejszy handel czy intuicyjna kontrola w walce, zmodyfikowana z myślą o padach.

W warstwie graficznej grę przeniesiono z silnika Unity 4.5 na wersję 5. Przygotowano system oświetlenia bazującego na fizyce, a także całkiem nowe modele postaci. Pojawią się opcje ubioru i wyglądu, takie jak maska gazowa czy brody, dostępne także w kreatorze bohaterów.

Wszystkie zmiany trafią również na PC, w ramach darmowej aktualizacji dla posiadaczy gry. Nowa wersja debiutuje na konsolach już 16 października.

Produkcja jest dostępna na komputerach od jesieni ubiegłego roku. To tytuł w stylu klasycznych reprezentantów gatunku - takich jak kultowy Fallout. Historia opowiada o grupie Strażników - samozwańczych stróżów prawa na terenie Stanów Zjednoczonych. Projektanci przygotowali rozbudowany system tworzenia postaci, walka odbywa się w turach.

Cover image for YouTube videoWasteland 2: Director's Cut - Welcome to the Wasteland [EU]

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wasteland 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze