Skip to main content

Posiadacze Wasteland 2 otrzymają edycję Game of the Year za darmo

Ulepszony silnik graficzny i usprawniona rozgrywka.

Przedstawiciele inXile Entertainment poinformowali, że wszyscy posiadacze Wasteland 2 na PC otrzymają za darmo edycję Game of the Year, która zostanie udostępniona przed końcem lata.

Będzie „bum”

„Wersja GOTY będzie zawierała ogromną liczbę usprawnień, które zapewnią znakomitą zabawę tak obecnym fanom, jak i graczom dopiero rozpoczynającym przygodę w kultowym, post-apokaliptycznym uniwersum” - czytamy w informacji prasowej.

Projektanci przygotowują przede wszystkim odświeżoną oprawę graficzną, chcąc w pełni wykorzystać możliwości silnika Unity 5.

„Przełoży się to między innymi na lepsze tekstury, bardziej szczegółowe modele postaci oraz na oświetlenie, które teraz renderowane będzie w oparciu o efektowny silnik fizyczny”.

Gra zostanie też wzbogacona tysiącami nowy kwestii dialogowych. Deweloperzy usprawnili także rozgrywkę - przemodelowano system lootu, przygotowano nową opcję Precyzyjnego Ataku, dopracowano także ogólny balans i przebieg niektórych potyczek.

Wasteland 2 opowiada o grupie Strażników - samozwańczych stróżów prawa w post-apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych. Projektanci przygotowali rozbudowany system tworzenia postaci, walka odbywa się w turach.

Poniżej kilka screenów z edycji Game of the Year.

Zobacz także