Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 2 na PC za darmo - na stałe

W ramach zimowej wyprzedaży w GOG.

Na platformie GOG rozpoczęła się zimowa wyprzedaż. W ramach promocji udostępniono bezpłatnie Wasteland 2 - izometryczne RPG od studia inXile Entertainment.

Aby zdobyć kopię tytułu, na stronie głównej sklepu należy kliknąć w baner i przycisk „Odbierz za darmo” - wówczas gra zostanie przypisana do konta użytkownika. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się w piątek, 13 grudnia, o godzinie 15:00.

Warto zaznaczyć, że produkcja dostępna jest w edycji Director's Cut, która zawiera ulepszoną grafikę, dodatkowy system perków i cech osobowości, a także ponad 8000 nowych linijek tekstu, nieobecnych w pierwotnym wydaniu. W pakiecie jest też pierwsza część serii.

W Wasteland 2 walki prowadzone są w turach

Wasteland 2 to klasyczny przedstawiciel gatunku w stylu oryginalnego Fallouta. Gracze kierują grupą Strażników - samozwańczych stróżów prawa na terenie postapokaliptyczynch USA. Projektanci przygotowali rozbudowany system tworzenia postaci.

To nie wszystko - nawet o 95 procent przeceniono szereg innych tytułów. Zainteresowani mogą kupić między innymi Hellblade: Senua's Sacrifice za 36,69 zł, Outward za 57,19 zł, A Plague Tale: Innocence za 94,99 zł i pakiet wszystkich gier CD Projekt Red za 259,77 zł.

Wśród przecenionych gier jest Hellblade: Senua's Sacrifice

Poniżej pozostałe warte uwagi oferty:

  • Grim Dawn - 25,09 zł
  • Moonlighter: Complete Edition - 42,09 zł
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku - 44,99 zł
  • Heroes of Might & Magic 3: Complete - 10,09 zł
  • Stellaris - 35,79 zł
  • Hard West - 8,59 zł
  • Mutant Year Zero: Road to Eden - 62,59 zł

Wszystkie przecenione gry dostępne są na stronie GOG. Zimowa wyprzedaż zakończy się 2 stycznia 2020 roku o godzinie 15:00.

Następnie: Sony skupia się na "spektakularnych" grach z naciskiem na fabułę i postacie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wasteland 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze