Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 2 otrzyma ulepszoną oprawę graficzną

I nie tylko.

Postapokaliptyczna gra fabularna Wasteland 2 otrzyma ulepszoną oprawę graficzną i szereg innych usprawnień, w ramach przejścia na nową wersję silnika Unity.

Grafika nie jest najmocniejszą stroną Wasteland 2

Sfinansowana na Kickstarterze produkcja debiutowała we wrześniu ubiegłego roku, a do tej pory deweloperzy z inXile entertainment wydali sześć większych aktualizacji.

„To normalna praktyka w przypadku aktywnych tytułów sieciowych, ale wierzymy, że ciągłe usprawnianie kampanii fabularnej Wasteland 2 jest warte pieniędzy i czasu” - komentuje szef projektu, Chris Keenan.

Teraz twórcy szykują kolejką łatkę, obejmującą zmiany w balansie rozgrywki oraz wspomniane ulepszenie oprawy. Modyfikacje związane są z przejściem z silnika Unity 4.5 na Unity 5.

Wiadomość powinna zainteresować także fanów tworzenia modyfikacji, ponieważ część narzędzi dostępnych wyłącznie dla posiadaczy licencji Unity 4.x Pro, dostępna będzie w wersji 5 za darmo.

„Unity 5 oferuje renderowanie bazujące na fizyce, co już teraz wygląda fantastycznie w scenach, którymi się zajęliśmy” - dodaje Keenan w aktualizacji na Kickstarterze.

„Poza oprawą wizualną mamy w rękawie kilka innych asów. Usprawnień doczeka się system postaci, pojawią się też nowe elementy modyfikujące rozgrywkę.”

Więcej informacji poznamy wkrótce. Podczas oczekiwania warto przyjrzeć się naszej recenzji Wasteland 2.

Ciągłe wspieranie tej gry jest o tyle imponujące, że studio inXile entertainment ma teraz ręce pełne roboty, zajmując się Torment: Tides of Numenera oraz zapowiedzianym niedawno The Bard's Tale 4.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wasteland 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze