Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowa aktualizacja Divinity: Original Sin dodaje dwóch nowych towarzyszy

Plus szereg mniejszych poprawek.

Studio Larian opublikowało darmową aktualizację do swojej gry RPG Divinity: Original Sin, dodając dwóch nowych towarzyszy dla głównych bohaterów.

Bairdotr

Pierwsza z postaci to Bairdotr, opisywana jako „ciekawski i lojalny łowca”, który popadł w tarapaty. Wolgraff to cichy łotrzyk, kradnący monety ze studni w Cyseal.

Nowi towarzysze są częścią dodatku The Bear and the Burglar. DLC można pobrać na Steamie lub GOG bez dodatkowych opłat. Postacie pojawią się jednak dopiero po rozpoczęciu nowej gry z wgranym rozszerzeniem.

Inne zmiany to między innymi lepszy system dialogów w kooperacji, balans poziomów głośności czy drobne modyfikacje w niektórych zadaniach i edytorze. Pełną listę poprawek znaleźć można na Steamie.

W aktualizacji na Kickstarterze deweloperzy informują także, że pracują nad nowymi umiejętnościami i poziomami trudności, oferującymi jeszcze większe wyzwanie.

Turowe RPG Divinity: Grzech Pierworodny rozgrywa się przed wydarzeniami z Divine Divinity z 2002 roku. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a fabuła toczy się w świecie fantasy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze