Skip to main content

Konami pyta graczy, czy chcą kolejną część Metal Gear Rising Revengeance

Więcej skradania czy fabuły?

Konami nie wypowiadało się oficjalnie w temacie ewentualnego sequela Metal Gear Rising: Revengeance, ale japoński wydawca przygotował specjalną ankietę, w której prosi graczy o wyrażenie opinii na temat kolejnej części spin-offu.

Ankieta, której wypełnienie zająć może nawet 20 minut, zadaje dokładne pytania na temat gry, marketingu, mechaniki i w końcu chęci zakupu nowego tytułu.

Twórcy zastanawiają się m.in. czy fani chcą więcej elementów skradania, tryb sieciowy i dłuższą rozgrywkę. Padają dokładne pytania o fabułę, historię Raidena, walki z wrogami i oczekiwane zawiłości historii.

Już przed premierą pierwszej części Konami zapewniało, że chce stworzyć stabilny spin-off serii Metal Gear Solid, stąd wiadomo, że planowano sequel. Wydawca przyznał także, że chętnie współpracować będzie ponownie ze studiem PlatinumGames, odpowiedzialnym za pierwszą część, a także za Bayonettę czy Vanquish.

W odróżnieniu od „podstawowej” serii Metal Gear, Revengeance to nie skradanka, a slasher. Wcielamy się w Raidena, który swym wiernym mieczem tnie w kawałki wszystko i wszystkich. Gra ukazała się na konsolach na początku roku. Posiadacze komputerów PC dostaną grę „wkrótce”, w dystrybucji cyfrowej.

Zobacz także