Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: marzec 2019 - pełna oferta

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, Metal Gear Rising: Revengeance i inne.

Firma Microsoft zaprezentowała pełną ofertę Games with Gold na marzec 2019. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, jest Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.

Posiadacze Xbox One przez cały przyszły miesiąc pobiorą Adventure Time: Pirates of the Enchiridion - grę opartą na serialu animowanym znanym w Polsce pod nazwą „Pora na przygodę!”. Nie brakuje postaci znanych z oryginału, a także elementów RPG.

Z kolei pomiędzy 16 marca a 15 kwietnia właściciele konsoli otrzymają Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 - sieciową strzelankę bazującą na mobilnym tytule z roślinami i nieumarłymi. Do wyboru jest kilka różnych klas postaci oraz zróżnicowane uzbrojenie.

Natomiast od 1 do 15 marca na X360 pojawi się Star Wars: Republic Commando, czyli FPS, w którym gracze kierują członkiem elitarnego oddziału komandosów. Akcję osadzono podczas Wojen Klonów, a więc między drugim a trzecim epizodem filmowej sagi.

Zobacz na YouTube

Od 16 do 31 marca grę w uniwersum „Gwiezdnych wojen” zastąpi zaś Metal Gear Rising: Revengeance - poboczna odsłona cyklu wykreowanego przez Hideo Kojimę. W przeciwieństwie do głównych części, tytuł nie jest skradanką, a kładzie nacisk na akcję.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Metal Gear Rising: Revengeance

PS3, Xbox 360, PC

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze