Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hideo Kojima: Metal Gear Rising: Revengeance wygląda „dobrze” na PC

Ale nadal nie znamy daty premiery.

Hideo Kojima przyznał na Twitterze, że Metal Gear Rising: Revengeance w wersji na PC wygląda „dobrze”, nie zdecydował się jednak podać daty premiery na komputerach osobistych.

Ostatnio o grze akcji w wydaniu pecetowym pisaliśmy w czerwcu, gdy Konami potwierdziło, że tytuł już „wkrótce” zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej. Zapewniono wtedy, że większość graczy uruchomi tytuł w 60 klatkach na sekundę.

Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear napisał dziś na Twitterze: „Rising w wersji na PC wygląda dobrze, nawet cienie są piękne”, a całość podsumował poniższym obrazkiem. (Dzięki, Siliconera.)

Gra akcji ukazała się na PlayStation 3 i Xboksa 360 na początku roku. Metal Gear Rising: Revengeance to spin-off serii Metal Gear Solid - nie skradanka, a slasher. Wcielamy się w Raidena, który swym wiernym mieczem tnie w kawałki wszystko i wszystkich. Grę przygotowało studio PlatinumGames, wcześniej odpowiedzialne za Bayonettę czy Vanquish.

Metal Gear Rising: Revengeance - Recenzja (X360)

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Metal Gear Rising: Revengeance

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze