Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne 70 minut rozgrywki z Mad Max

Prezentacja elementów produkcji.

Deweloperzy z Avalanche Studios na pewno nie obawiają się prezentować ujęć z rozgrywki w Mad Max. Po obszernych pokazach na imprezie Gamescom, kolejne 70 minut rozgrywki opublikował serwis Polygon.

Romantyczny zachód słońca

Jak wyjaśnia producent Daniel McGuffey, materiał wideo zarejestrowano po około 30 godzinach w świecie gry, po ukończeniu ponad połowy głównej linii fabularnej. Ukończenie produkcji na sto procent ma zająć nawet 100 godzin.

Deweloper prezentuje wszystkie główne elementy rozgrywki: atakowanie umocnień przeciwnika, walkę wręcz oraz potyczki z wykorzystaniem samochodu. Możemy też przyjrzeć się obszernej mapie z atrakcjami pobocznymi do wykonania.

Zaczynamy jednak od misji fabularnej, co pozwala zobaczyć przerywniki filmowe oraz dialogi. Jest też burza piaskowa, przed którą lepiej schować się za osłoną - choć w powietrzu latają interesujące elementy wyposażenia.

Dalej widać atak na konwój wroga z walką za pomocą pojazdów i hojnym wykorzystaniem scen ze spowalnianym upływem czasu. Jest też potyczka wręcz, prezentująca zastosowanie broni, zbieranie surowców, bossa oraz brutalne ciosy kończące.

Na końcu jest jeszcze przejęcie twierdzy wroga, łączące wszystkie powyższe elementy. Zdobyte umocnienia możemy następnie ulepszać, korzystając ze zdobywanych surowców.

Mad Max debiutuje 1 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mad Max

PS4, Xbox One, PS3, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze