Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kampania fabularna Halo 5 wystarczy na 8-12 godzin

Gra trafiła do tłoczni.

Studio 343 Industries poinformowało, że strzelanka Halo 5: Guardians została „ozłocona”, czyli trafiła do tłoczni. Okazję uczczono publikacją infografiki, ujawniającej kilka interesujących szczegółów.

Dowiadujemy się na przykład, że kampania fabularna wystarczy - według testów producenta - na 8-12 godzin rozgrywki, biorąc pod uwagę normalny poziom trudności.

Twórcy przygotowali także 13 ukrytych czaszek oraz 117 danych wywiadowczych do znalezienia. Zabawa na pewno się przeciągnie, jeśli postanowimy znaleźć wszystkie te znajdźki.

Kampanię przejdziemy też w sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Do wyboru będzie osiem postaci. W tej odsłonie nie zagramy na podzielonym ekranie.

Tymczasem szef studia 343 Industries - Josh Holmes - poinformował, że zawartość z trybu sieciowego Halo 5 będzie dostępna do pobrania jeszcze przed premierą produkcji, w ramach aktualizacji. W ten sposób zwolennicy wieloosobowej rywalizacji przystąpią do gry bez zwłoki - o ile serwery wytrzymają.

W dniu debiutu w multiplayerze sprawdzimy 21 map. Jest też 175 zestawów zbroi, 30 wariantów pojazdów, 53 kolory wizjera hełmu, ponad 1600 obiektów w edytorze Forge (ten dostępny będzie dopiero w grudniu) oraz 218 emblematów.

Pełną infografikę znaleźć można na oficjalnej stronie serii. Halo 5: Guardians debiutuje 27 października.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze