Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Infamous: Second Son ukaże się w lutym

Sucker Punch precyzuje datę premiery.

Studio Sucker Punch poinformowało, że Infamous: Second Son zadebiutuje w lutym przyszłego roku, wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Doniesienia potwierdził serwis Polygon w rozmowie z przedstawicielami studia na Gamescomie. Wcześniej mówiono - bardziej ogólnie - o premierze w I kwartale 2014 roku.

Akcja w trzeciej odsłonie serii rozgrywa się w siedem lat po śmierci Cole'a. Ludzie o nadprzyrodzonych umiejętnościach, określani jako Conduits, zostali uznani za terrorystów i są poszukiwani przez nową organizację rządową - Department of Unified Protection.

Siły agencji przybywają do Seattle, by poradzić sobie z wypadkiem, w wyniku którego na wolność wydostało się kilka osób z nadprzyrodzonymi zdolnościami, a swoje umiejętności odkrył także Delsin Rowe, postać gracza w Second Son.

Poniżej nowy film, przedstawiający możliwości kontrolera DualShock 4 w grze:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze