Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] Nowy inFamous pojawi się na PlayStation Showcase

Niespodzianka Sony?

Według niepotwierdzonych informacji, jeszcze w tym tygodniu Sony może ujawnić kolejną odsłonę inFamous - serii rozwijanej przez studio Sucker Punch.

Takie wieści przekazuje Nick Baker, czyli znany szerzej jako Shpeshal Nick współzałożyciel forum XboxEra. We wpisie na Twitterze przyznaje jednak, że nie jest w stanie w stu procentach zweryfikować zdobytych rewelacji.

„Proszę, byście podchodzili do tego z dystansem, bo tych doniesień nie mogłem potwierdzić. Chciałbym jednak, by okazały się prawdziwe, ponieważ lubię serię. Jest szansa, że na pokazie Sony zobaczymy powrót inFamous. Trzymam kciuki” - pisze internauta.

Ostatnią dużą odsłoną serii było inFamous: Second Son

Podkreślić trzeba, że informacje ujawniane przez Bakera kilkukrotnie okazywały się prawdziwe. Przykładowo jakiś czas temu przewidział, że niezależny Hades pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass.

Seria inFamous zadebiutowała w 2009 roku. Cykl inspirowany jest komiksami o superbohaterach i opowiada o osobach obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. W sumie powstały trzy duże części, z czego ostatnia ukazała się ponad siedem lat temu.

PlayStation Showcase odbędzie się w czwartek, 9 września, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze