Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe Infamous nie powstaje. Sucker Punch dementuje plotki

Nie trwają też prace nad kolejną częścią Sly Cooper.

Co jakiś czas pojawiają się plotki, jakoby trwały prace nad nowymi grami z serii Infamous i Sly Cooper. Twórcy obu cykli ze studia Sucker Punch dementują jednak doniesienia.

Do losów wymienionych marek deweloperzy odnieśli się we wpisie opublikowanym na stronach zespołu. Nie przyznali, że nawiązują do krążących wieści, ale nie ulega wątpliwości, że komunikat jest komentarzem w sprawie niepotwierdzonych informacji.

Jako że koncentrujemy się na naszych obecnych projektach, nie planujemy na razie powrotu do serii Infamous lub Sly Cooper i żadne inne studio nie pracuje nad grami związanymi z tymi cyklami” - piszą przedstawiciele Sucker Punch.

Te postacie są dla nas wyjątkowe i bliskie naszym sercom, więc choć aktualnie żadne produkcje spod szyldu Infamous czy Sly Cooper nie powstają, nigdy nie powiemy, że do nich nie wrócimy” - dodają.

Poinformowano jednocześnie o tymczasowym wyłączeniu serwerów dla tworzonych przez fanów misji w Infamous 2, by przenieść je na nową infrastrukturę. Ponadto wkrótce dodatek Cole’s Legacy do Second Son zostanie udostępniony we wszystkich regionach PS Store.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze