Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstanie nowy Infamous? Informator o planach Sony

Firma miałaby też pracować nad kontynuacją serii Sly Cooper.

Sony pracuje nad nowymi odsłonami serii Infamous i Sly Cooper - wynika z wieści przekazywanych przez jednego z informatorów.

Źródłem jest AccountNGT - internauta, który ujawnił istnienie Star Wars: Eclipse przed oficjalną zapowiedzią projektu od studia Quantic Dream. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że są to niepotwierdzone doniesienia.

Leaker podkreśla, że bieżący rok powinien być „wspaniały” dla posiadaczy konsol PlayStation - nawet jeżeli opóźniono premiery kilku gier. Przekonuje, że Sony planuje zapowiedzi i premiery kolejnych odsłon kilku dawno niewidzianych marek, w tym wspomnianych Infamous i Sly Cooper.

Pierwsza seria jest cyklem gier akcji inspirowanych komiksami o superbohaterach - wcielamy się w postacie obdarzonymi nadnaturalnymi zdolnościami. Druga to platformówki o przygodach tytułowego szopa-złodzieja.

AccountNGT twierdzi, że jeszcze w marcu odbędzie się kolejny pokaz, na którym Sony ujawni kilka gier, ale „nie zdradzi wszystkich niespodzianek. Nie wyklucza jednak, że wydarzenie może zostać opóźnione z powodu wojny w Ukrainie.

Informator zaznacza jednocześnie, według uzyskanych wieści, opóźniono premierę Forspoken, co Square Enix przekaże podobno na wspomnianej prezentacji organizowanej przez japońską firmę. Pierwotne założenia zakładały, że tytuł ukaże się w maju na PC i PS5.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze