Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West - Plemię z daleka

Ratujemy młodych łowców.

Podczas wykonywania zadania Plemię z daleka w Horizon Forbidden West Aloy pomoże grupie młodych Tenakhtów wyjść z trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźli.


Na tej stronie:


Odszukać Jaxxa

Zaczynamy na polach u podnóża Pieśni Ziemi (1).

Spotkamy tam Emboha (2), który martwi się o swojego przyjaciela Jaxxa. Aloy zgadza się pomóc i zgodnie z wskazówkami starca wyrusza do Kamiennego Echa.

Po dotarciu na miejsce rozmawiamy z Jaxxem (3), który wyjaśni bohaterce sytuację. Okazuje się, że polowanie kilku młodych Tenakhtów nie poszło po myśli łowców i mogą potrzebować pomocy.

Razem z mężczyzną wyruszamy do jaskini, w której zatrzymali się myśliwi. Na miejscu okazuje się, że jeden z uczestników wyprawy został oślepiony przez kwas Kolcogrzbieta.

Aloy i Jaxx oferują siostrze chłopca pomoc w znalezieniu niezbędnych zapasów.


Wyprawa po zapasy

Podążamy za Sorraką do niedalekich ruin. Walczymy z kilkoma maszynami (4) i dowiadujemy się, że musimy dotrzeć do najwyższej wieży budowli (5).

Najpierw utworzymy wejście niszcząc kawałek ściany. Następnie wchodzimy po drabinie i kierujemy się na dziedziniec.

Musimy wejść po schodach, wskoczyć na chatę z niewielkim daszkiem (6) i strzelamy w dźwig (7), dzięki czemu stworzymy dziurę w budynku.

Wyciągamy z wnętrza skrzynię i ustawiamy ją pod ścianą obok. Później przechodzimy po murze w stronę wysokich wież i wspinamy się na budowlę.

Idziemy do końca korytarza, odwracamy się i po drabinie wchodzimy na samą górę (8). Zbieramy surowce ze skrzyni i wracamy do towarzyszy.

Okazuje się, że zostali zaatakowani przez maszyny. Pomagamy pokonać roboty i rozmawiamy z Sorraką i Jaxxem. Polecą nam wrócić do jaskini, w której przebywa reszta myśliwych.

Wracamy do jaskini i kończymy zadanie.

Następnie: Horizon Forbidden West - Sygnały słońca

Spis treści: Horizon Forbidden West - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Horizon Forbidden West - Szczypta odwagi

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze