Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hi-Fi Rush - zdrowie, atak specjalny: odnawianie energii i pogłosu

Regeneracja podczas eksploracji i w walce.

Na tej stronie dowiesz się, jak odnawiać paski życia i pogłosu w Hi-Fi Rush. Poznasz dostępne metody regeneracji życia i pogłosu w trakcie rozgrywki, także z użyciem umiejętności.


Na tej stronie:


Energetyki i baterie

Zdrowie utracisz nie tylko w czasie walki - podczas eksploracji możesz wpaść w pułapki lub spaść z wysokości, co również rani bohatera. Ważne jest to, że na większość aren starć wkraczasz z poziomem zdrowia i energii, jaki pozostał po etapie eksploracyjnym.

Podstawowa metoda odnawiania zdrowia to energetyki. Znajdziesz je w rozrzuconych po świecie zielonych skrzyniach. Nierzadko większe napoje energetyczne odnajdziesz w trudno dostępnych i gorzej widocznych pomieszczeniach. Energetyki wypadają także z uderzonych i wyeliminowanych przeciwników w trakcie walki.

Energia (Pogłos) z kolei nie jest tak istotna. Zapełnienie paska pogłosu pozwala na wykorzystanie ataków specjalnych, które są bardzo użyteczne w trakcie walki z grupą przeciwników. Niektóre ataki wykorzystują tylko część paska, dlatego mogą być używane częściej jako standardowy element kombinacji.

Odnowienie paska energii następuje, gdy zbieracz czerwone baterie oraz w trakcie walki, wykonując kombinacje. Akumulatory (1) są rzadkimi przedmiotami, które możesz aktywować w trakcie walki, aby natychmiast zregenerować sporą część pogłosu. Nieużyte akumulatory tracisz pod koniec rozdziału.

Pogłos jest zerowany po walce, dlatego w jej trakcie nie musisz być oszczędny. Ponadto silny atak obszarowy pomoże ci trafić wielu wrogów i przy odrobinie szczęścia, zmusić ich do upuszczenia energetyków bądź baterii.


Umiejętność odnawiająca zdrowie

Jeśli miewasz kłopoty ze zdrowiem, możesz zakupić za znalezione zębatki umiejętność specjalną Zastrzyk energii. Pozwala ona w trakcie walki wypić napój i odnowić zdrowie. Nadal jednak musisz wykonać „trafienie w rytm”, które zadecyduje o skuteczności regeneracji.

Jeśli zakupisz ulepszenie miejsca na atak specjalny, będziesz w stanie wyekwipować więcej umiejętności, a potem przełączać między nimi w trakcie walki.

Następnie: Hi-Fi Rush - zębatki: jak zarabiać, gdzie znaleźć

Spis treści: Hi-Fi Rush - poradnik i najlepsze porady

Read this next