Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnie podziękowania twórców Hi-Fi Rush. Gra dostała jeszcze jedną aktualizację

Będzie też wydanie pudełkowe.

„Dziękujemy wszystkim za ciągłe wsparcie” - napisali deweloperzy Hi-Fi Rush w serwisie X, informując o opublikowaniu ostatniej łatki dla swojej produkcji. W planach jest jeszcze wydanie pudełkowe.

„Udostępniliśmy dziś poprawkę, która rozwiązuje kilka pozostałych problemów - czytamy na liście zmian i nowości. Załatano więc kilka przypadków, gdzie można wypaść poza mapę, błędne odtwarzanie jednego przerywnika, przeróżne problemy z tekstem, czy przejścia pomiędzy fazami walki z QA-1MIL.

Co interesujące, skorygowano także „ceny napojów w automatach Vandelay, w celu odzwierciedlenia przelicznika lokalnych walut”. Inflacja najwyraźniej nie oszczędza nawet świata Hi-Fi Rush.

Zobacz na YouTube

Warto dodać, że rytmiczna produkcja dostanie jeszcze wydanie pudełkowe, choć odpowiedzialne za projekt studio Tango przestało już istnieć. To możliwe, ponieważ za specjalną edycję odpowiada zewnętrzna firma, Limited Run Games. Nie znamy jeszcze daty premiery tej wersji.

Zamknięcie studia z Japonii w ramach niedawnej „czystki” w Bethesdzie było sporą niespodzianką. Hi-Fi Rush to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku, a seria The Evil Within także ma wielu miłośników.

Przypomnijmy, że kreskówkowa, rytmiczna gra akcji zadebiutowała niespodziewanie i bez wcześniejszych zapowiedzi pod koniec stycznia 2023 r. Chociaż tytuł spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród graczy i krytyków, to rzekomo nie sprzedał się tak dobrze, jak liczył Microsoft. Wydawca odpowiedział na te doniesienia zapewniając, że jest bardzo zadowolony z gry.

Read this next