Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwint zresetuje postępy po przejściu do otwartych testów

Plus: trailer Nilfgaardu.

CD Projekt poinformował, że wszystkie postępy zgromadzone podczas zamkniętych testów karcianki Gwint zostaną zresetowane wraz z przejściem do otwartej bety - już wkrótce.

„W Gwinta po raz pierwszy zagra wiele nowych osób, w tym również takich, które z wiedźmińską karcianą nie miały dotychczas styczności w ogóle” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie.

Przegrać z Yennefer to nie wstyd

„Zależy nam na tym, aby wszyscy gracze mieli na starcie możliwie równe szanse.”

Twórcy zresetują kolekcje kart, ale zwrócą wszystkie Beczki z Kartami, zakupione za prawdziwe pieniądze. Od podstaw będziemy też zbierać poziom doświadczenia, Złoto i Fragmenty Kart.

W ramach zadośćuczynienia, gracze biorący udział w zamkniętych testach beta otrzymają szereg bonusów:

  • Beczki z Kartami za poziomy doświadczenia - 2 Beczki za każde zdobyte 5 poziomów doświadczenia.
  • Beczki z Kartami za Rangi - 2 Beczki za każdą zdobytą Rangę.
  • Wszystkie nagrody przyznane na zakończenie sezonów Rozgrywki Rankingowej.
  • Wszystkie przedmioty przyznane jako prezent (np. animowana wersja premium karty Geralt).

„Koniec końców, na starcie otwartej bety powinniście mieć wystarczająco dużo Beczek, żeby móc stworzyć nowe, świetne talie” - zapewnia CD Projekt.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do zamkniętych testów powinny skorzystać z naszego giveawayu, skąd nikt nie odejdzie pokrzywdzony.

Wczoraj w grze zadebiutowała za to kolejna frakcja - Cesarstwo Nilfgaardu, którego styl skupia się na kontrolowaniu pola bitwy poprzez odkrywanie kart w posiadaniu przeciwnika, kontrolowaniu ich kolejności w taliach oraz stosowaniu kart szpiegów. Więcej szczegółów w naszym artykule.

Łącznie wprowadzono ponad 60 nowych kart, w tym także po kilka dla pozostałych talii. Zmodyfikowano też wiele umiejętności i statystyk oraz usunięto sporo błędów.

Nie podano, kiedy dokładnie rozpoczną się otwarte testy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze