Skip to main content

Darmowa karcianka Gwint dostępna na urządzeniach z iOS

Wersja na Androida w 2020 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, na platformach mobilnych z systemem iOS zadebiutowała darmowa karcianka Gwint - gra inspirowana minigrą z Wiedźmina 3.

Produkcja kompatybilna jest z urządzeniami iPhone 6S, iPad Mini 4, iPad 5, iPad Air 2, iPad Pro, iPod Touch 7 oraz wszystkich nowszych modelach. Do działania wymaga posiadania stałego połączenia internetowego. Warto zaznaczyć, że tytuł pozwala przenieść postępy z PC.

Osoby, które do 5 listopada zalogują się do mobilnego wydania gry, otrzymają bezpłatnie Pakę Powitalną. Zestaw oferuje „potężną” beczkę premium z 5 animowanymi kartami z puli wszystkich dostępnych w pozycji i Odłamek Lustra do trybu Areny.

Zobacz na YouTube

W Gwincie bierzemy udział w karcianych starciach przeciwko innym graczom. Podczas zabawy rozbudowujemy talię składającą się z jednostek opartych na znanych postaciach z wiedźmińskiego uniwersum.

Poszczególne kartoniki podzielono na kilka frakcji, które wyróżniają się unikalnymi dla siebie bonusami. Wśród dostępnych ugrupowań są między innymi Cesarstwo Nilfgaardu, Królestwa Północy i Potwory.

W Gwincie zbieramy kolejne karty

Zobacz: Gwint: Gra Karciana - poradnik i najlepsze porady

Warto zaznaczyć, że Gwint trafi również na urządzenia z Androidem. Dokładna data premiery wydania na mobilny system operacyjny firmy Google nie jest znana, aczkolwiek gra powinna ukazać się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Źródło: AppStore

Następnie: Nowy Battlefield najwcześniej w 2021 roku, już na PS5 i Xbox Scarlett

Read this next