Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwint z dużymi nowościami - misje fabularne, skórka Geralta i karnet w stylu Fortnite

Dostępne na wszystkich platformach.

CD Projekt Red postanowił znacznie rozbudować darmową karciankę Gwint. Twórcy przeprojektowali system postępów, a także wprowadzili misje fabularne.

Podróż przypomina karnet bojowy z Fortnite. Od dzisiaj przez najbliższe trzy miesiące wygrane mecze - klasyczne lub sezonowe - pozwolą awansować na kolejne poziomy. Tych jest łącznie 100, a każdy odblokowuje „przedmioty kosmetyczne i inne nagrody specjalne”.

Zobacz na YouTube

Dostępne są dwa warianty - darmowy i płatny. Pierwszy umożliwia zdobycie awatarów, punktów nagród i beczek z kartami, a kosztująca 33,99 zł wersja premium oferuje dodatkowo ponad 50 ozdób o wartości 800 zł i legendarną skórkę Geralta dla dowódcy (postaci gracza).

Co ciekawe, wygląd Białego Wilka można personalizować za pomocą przedmiotów kolekcjonowanych w trakcie Podróży. Ekwipunek obejmuje między innymi uzbrojenie, pancerze, trofea oraz różnorodne akcesoria.

Skórkę Geralta można personalizować

Ponadto w ramach nowego systemu pojawiły się zadania fabularne - na początku każdego tygodnia do gry trafi kolejny rozdział historii o przygodach Geralta i Jaskra. Opowieści wprowadzą specjalny zestaw zadań, przyspieszających awansowanie na następne poziomy.

Nowości dostępne są na wszystkich platformach docelowych Gwinta, czyli PC oraz urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem.

Źródło: Gwint

Następnie: CD Projekt największy na polskiej giełdzie - spółka wyprzedziła PKO BP

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Gwent: The Witcher Card Game

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze