Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwint - premiera na systemie Android w marcu

Z opcją wspólnej zabawy z posiadaczami PC i iOS.

CD Projekt Red ujawniło dokładną datę premiery mobilnej wersji karcianki Gwint na Androidzie. Darmowa gra na wspomnianym systemie operacyjnym zadebiutuje 24 marca.

Zainteresowani użytkownicy mogą już teraz w cyfrowym sklepie Google Play dokonać wstępnej rejestracji. W zamian otrzymają powiadomienie, gdy produkcja zostanie udostępniona, a także specjalny awatar z Cesarskim Golemem.

Wersja zmierzająca na system Android zaoferuje funkcję cross-play. To oznacza, że pojawi się możliwość wspólnej zabawy z posiadaczami PC i sprzętów z iOS oraz opcja przenoszenia postępów w rozgrywce między poszczególnymi platformami.

Gwint to samodzielna wersja mini-gry z Wiedźmina 3. Zasady są proste: użytkownicy biorą udział w zmaganiach toczonych za pomocą kart. Celem jest wygranie dwóch rund poprzez zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik.

W grze dostępnych jest szereg różnych kart

Zobacz: Gwint: Gra Karciana - poradnik i najlepsze porady

W trakcie rozgrywki uzupełniamy talię o kolejne kartoniki. Każda nie tylko dysponuje odpowiednią żywotnością, ale dysponuje unikalnymi umiejętnościami i bonusami, które mogą wpłynąć na przebieg poszczególnych bitew.

Darmowy Gwint najpierw ukazał się na PC, a w październiku ubiegłego roku trafił na urządzenia mobilne z systemem iOS. Tytuł dostępny jest też na konsolach, ale niedawno twórcy zakończyli wsparcie produkcji, a w czerwcu wyłączą jej serwery.

Źródło: CD Projekt Red

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Gwent: The Witcher Card Game

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze