Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: 2000 kluczy do bety Gwinta

Zagraj w karciankę CD Projektu.

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy ten giveaway. WSZYSCY użytkownicy, którzy dokonali zgłoszenia, otrzymają kod do gry w ciągu 24 godzin. Koniecznie sprawdź folder Spam - wiadomość może zostać tam przeniesiona.

Dziękujemy za wspólną zabawę!


Jeśli nie chcesz pominąć naszych kolejnych giveawayów oraz najciekawszych wieści ze świata gier wideo, polub nas na Facebooku lub obserwuj na Twitterze.


Gwint to jedna z najbardziej oczekiwanych gier karcianych. Pierwotnie popularność zdobyła jako „minigra” w Wiedźminie 3 - w trakcie przygody z Geraltem w roli głównej mogliśmy nie tylko rozegrać partie z wybranymi postaciami niezależnymi, ale także wykonywać questy, których nagrodą były wyjątkowe karty do talii.

Obecnie Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana znajduje się w fazie zamkniętych testów beta. Dziś mamy dla Was aż 2000 kodów, które umożliwią dołączenie do testów i zagranie w Gwinta na PC lub konsoli Xbox One. Do gry dołącza dzisiaj frakcja Nilfgaardu.

Co trzeba zrobić?

  • Zaloguj lub zarejestruj się w Eurogamer.pl;
  • Odpowiedz na proste pytanie poniżej do środy (8 lutego), do godz. 12:00;
  • I tyle!

Po zakończeniu zbierania zgłoszeń, nasz system automatycznie wybierze aż 2000 uczestników zabawy (informacja pojawi się na tej stronie). Zwycięzcy otrzymają drogą mailową cyfrowy kod, który umożliwi dostęp do zamkniętej bety Gwinta - wyboru platformy PC lub Xbox One dokonacie w momencie realizacji kodu. Nie ma znaczenia, czy byłeś pierwszy, czy dokonałeś zgłoszenia w ostatniej chwili - każdy ma szansę!

*

Zasady zabawy:

  • W zabawie nie może brać udziału redakcja Eurogamera.
  • Próby zgłoszenia z więcej niż jednego konta - będą banowane.
  • Skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową.

Jeśli nie chcesz pominąć naszych kolejnych giveawayów oraz najciekawszych wieści ze świata gier wideo, polub nas na Facebooku lub obserwuj na Twitterze.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze