Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy Gwint trafił na urządzenia z systemem Android

Gra karciana w świecie Wiedźmina.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dzisiaj na telefonach i tabletach z Androidem zadebiutował Gwint - darmowa gra karciana w świecie Wiedźmina.

Produkcję można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play. Do działania wymagany wspomniany system operacyjny w wersji 7.0 lub nowszej oraz urządzenie wyposażone w co najmniej 1,5 GB pamięci RAM.

Gracze, którzy zalogują się do tytułu przed południem 31 marca, otrzymają Potężną Beczkę Premium - zestaw bonusów do użycia w trakcie zabawy. Ponadto przez tydzień na wszystkich platformach użytkownicy zdobędą więcej tak zwanych nagród dziennych.

Warto zaznaczyć, że wydanie przygotowane z myślą o Androidzie oferuję funkcję cross-play. Jest więc możliwość wspólnej zabawy z posiadaczami PC i sprzętów z iOS oraz opcja przenoszenia postępów w rozgrywce między poszczególnymi platformami.

Pojedynki rozgrywane są za pomocą kart

Zobacz: Gwint: Gra Karciana - poradnik i najlepsze porady

Gwint to samodzielna wersja mini-gry z Wiedźmina 3. Zasady są proste: użytkownicy biorą udział w zmaganiach toczonych za pomocą kart. Celem jest wygranie dwóch rund poprzez zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik.

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Paper Beast, One Piece Pirate Warriors 4 i inne

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze