Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwiazda "Matrixa" w Horizon Forbidden West. Wideo prezentuje obsadę

Nowe i powracające postacie.

Studio Guerrila Games ujawniło szereg informacji na temat obsady aktorskiej w Horizon Forbidden West. Jak się dowiadujemy, zaangażowano między innymi Carrie-Anne Moss, czyli Trinity z serii „Matrix".

Aktorka wcieli się „tajemniczą” Tildę. - Bardzo lubię wcielać się w manipulujące osoby, to bardzo dynamiczna postać - komentuje kobieta w materiale zza kulis nagrań. - Wiąże się z nią spora tajemnica. Nie chcę powiedzieć za dużo, ale to bardzo interesująca bohaterka.

Z pierwszej części wracają Lance Reddick jako Sylens oraz - oczywiście - Ashly Burch jako Aloy, główna bohaterka. Duet musi współpracować, choć niekoniecznie darzy się szczególną sympatią.

- Sylens jest strasznie egocentryczny, jeśli mowa o intelekcie. Rzadko uznaje kogokolwiek za równego siebie - komentuje Reddick.

Wśród nowych postaci jest także Kotallo, wojownik z plemienia Tenakth. Postać odgrywa Noshir Dalal, wcielający się w przeszłości choćby w Odę w Cyberpunk 2077.

- Wódz Kotallo otrzymał wizję przyszłości, w której plemiona współpracują, zamiast walczyć ze sobą. Głównym zadaniem Kotallo będzie realizacja tej wizji i zjednoczenie frakcji - opisuje.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły