Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Znakowanie terenu: Tagging up turf

Zamalowywanie graffiti sprejem.

Znakowanie terenu to misja główna w GTA San Andreas. W jej trakcie odwiedzisz kilka dzielnic by zamalować sprejem graffiti innych gangów. Na tej stronie znajdziesz informacje gdzie rozpocząć misję i jak ją ukończyć.


Na tej stronie:


Znakowanie terenu - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw ukończyć poprzednie zadanie - Ryder. Wróć w pobliże domu głównego bohatera i idź do Sweeta - wejście oznaczone jest czerwonym polem (1), punkt na mapie z kolei literą S (2).


Malowanie graffiti

Po scenie przerywnikowej wsiądź do samochodu i jedź do miejsca oznaczonego na mini-mapie. Zaparkuj auto w czerwonej strefie (3) przy drodze.

Podejdź do graffiti na ścianie (4) i przytrzymaj lewy przycisk myszy by zamalować go trzymanym przez postać sprejem. Na ścianie pojawi się zielona farba, co oznacza, że udało ci się zamalować rysunek.

Zwróć teraz uwagę na zieloną ikonkę na mini-mapie (5). To miejsce kolejnego graffiti do zamalowania. Udaj się tam - musisz obiec sąsiedni budynek i przeskoczyć przez ogrodzenie. Malowidło (6) znajdziesz na ogrodzeniu.

Wróć teraz do Sweeta i wsiądź do samochodu. Jedź we wskazane miejsce i zaparkuj auto w kolejnym czerwonym polu. Tuż obok, na ścianie budynku (7), znajdziesz kolejne, trzecie graffiti do zamalowania.

Udaj się teraz w stronę ikonki na mini-mapie (8). Znajdziesz tam dwóch członków wrogiego gangu (9). Potraktuj ich sprejem jak bronią, a następnie zamaluj pobliskie graffiti.

Idź teraz do miejsca wskazanego na mini-mapie i przeskocz przez ogrodzenie (10), a następnie kolejne. Wdrap się po pudle (11) na dach budynku.

Trafisz tutaj na kolejne, piąte i zarazem ostatnie graffiti (12) do zamalowania. Spryskaj je sprejem, a następnie wróć do samochodu Sweeta, który właśnie po ciebie podjechał.

Udaj się teraz do domu głównego bohatera. Na miejscu zaparkuj samochód w czerwonym polu, by zainicjować kolejną scenę przerywnikową, po której misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Ryder: fryzjer, napad na pizzerie

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Następnie: GTA San Andreas - Czyszczenie osiedla: Cleaning the Hood

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze