Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Ryder: fryzjer, napad na pizzerię

Pierwsza misja dla Rydera, napad na Well Stacked Pizza.

Ryder to nazwa misji głównej w GTA San Andreas. W jej trakcie będziesz miał okazję po raz pierwszy zmienić fryzurę i kupić jedzenie by zregenerować zdrowie.


Na tej stronie:


Ryder - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednią misję, Big Smoke, Sweet i Kendl: ucieczka przed gangiem. Opuść dom CJ, a następnie odbij w lewo i wejdź na czerwone pole (1). Miejsce to jest oznaczone literą R (2) na mini-mapie.


Fryzjer, zakup jedzenia, napad

Po krótkiej scenie przerywnikowej trafisz z Ryderem na ulicę. Wsiądź do oznaczonego samochodu (3). Poczekaj chwilę i zwróć uwagę na żółtą ikonkę na mini-mapie (4). To twój cel, do którego musisz teraz dotrzeć dowolną trasą.

Zaparkuj samochód w czerwonym polu (5), wysiądź z niego i wbiegnij w żółte pole (6) by wejść do salonu fryzjerskiego. Wbiegnij w czerwone pole przy fotelach.

Przy lewej krawędzi ekranu pojawi się lista fryzur i zarostów (7). Wybierz dowolną pozycję (inną niż domyślna, Cesar) i potwierdź za pomocą Spacji (A i X w przypadku wersji na konsole). Po chwili twoja postać zmieni fryzurę, a ty będziesz mógł opuścić budynek.

Po krótkiej rozmowie z Ryderem skieruj się do pobliskiej pizzerii - wbiegnij w żółte pole (8) by dostać się do środka. Podejdź do lady i stań na czerwonym polu (9), by zainicjować rozmowę ze sprzedawcą. Kup dowolny posiłek, by uruchomić kolejną scenę przerywnikową.

Po wszystkim wrócicie na ulicę. Wsiądź szybko do samochodu i skieruj się do domu - jego lokalizacja oznaczona jest żółtą ikonką na mini-mapie. Zaparkuj auto w czerwonym polu, obok domu Rydera, by zakończyć to zadanie.

Poprzednio: GTA San Andreas - Big Smoke, Sweet i Kendl: ucieczka przed gangiem

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Następnie: GTA San Andreas - Znakowanie terenu: Tagging up Turf

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze