Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze CoD Warzone chcą usunięcia Krampusa

Potwór rujnuje mecze?

Potworny Krampus wprowadzony do Call of Duty: Warzone i Vanguard w ramach specjalnego wydarzenia świątecznego tak uprzykrza graczom życie, że niektórzy domagają się usunięcia monstrum.

„Krampus musi odejść. Kończyłem mecz w pierwszej piątce i zaczął na mnie polować. Kompletnie mnie rozwalił” - narzeka jeden z fanów w serwisie Reddit. „Już teraz trudno jest wygrać, a co dopiero gdy na mapie zostało mniej niż 10 osób i poluje na ciebie niemal niemożliwa do zabicia istota”.

Kozi demon wywodzi się z austriacko-bawarskiego folkloru alpejskiego, gdzie zajmuje się karaniem dzieci, które w święta były niegrzeczne i nie mogą liczyć na wizytę Świętego Mikołaja. Być może część graczy powinna więc przemyśleć swoje zachowanie.

Potwór jest też w Vanguard, gdzie poluje jednak najczęściej na graczy, którzy nie wykonują celów misji. W Warzone jest dużo mniej wybredny i działa najwyraźniej losowo.

„Byłem już w kilku sytuacjach pod koniec meczu, gdy Krampus poluje na mnie lub mój zespół, co rujnuje rozgrywkę” - zgadza się inny sfrustrowany miłośnik Call of Duty.

„Kto uznał, że to dobry pomysł, żeby pojawiał się w ostatnim kręgu? Zrujnowało mi to dwie gry” - zgadza się kto inny.

„Prawdopodobnie najgorszy dodatek w historii Warzone” - dodaje niejaki „ir3flex”, nie przebierając w słowach. „Mocne słowa, biorąc pod uwagę niektóre rzeczy wprowadzone w tym roku” - skomentował inny gracz.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze