Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świąteczne atrakcje w Call of Duty - w tym darmowy multiplayer

Jest też Krampus.

Activision opisało liczne atrakcje świąteczne, jakie szykuje z okazji świąt w Call of Duty: Vanguard oraz Warzone. Pierwszy z tytułów doczeka się między innymi darmowego dostępu do trybu sieciowego.

Ta inicjatywa potrwa od 16 do 21 grudnia. Pozostałe bonusy startują 17 grudnia, z okolicznościowymi trybami rozgrywki, wydarzeniami specjalnymi i nagrodami do 25 grudnia.

Główną atrakcją będą wyzwania do ukończenia - tak zwane Festive Fervor. Łącznie gracze odblokują dzięki nim 13 przedmiotów, ze schematem na lekki karabin maszynowy na samym końcu.

Słynna mapa Shipment doczekała się świątecznych dekoracji, a w Warzone znajdą się prezenty - oraz elfy do znalezienia i Krampus do pokonania. Nie może też zabraknąć też licznych przedmiotów kosmetycznych, jak wełniany sweter, czy zawieszki na broń.

Do tego zniżki na transakcje cyfrowe, dodatkowe punkty doświadczenia oraz tryb Armageddon Mode, gdzie zamiast zrzutów zaopatrzenia z nieba spadają prezenty, a punkty zdobywamy tylko za zabójstwa.

Świąteczne dekoracje pojawiły się także na nowej mapie w Warzone, gdzie grasuje także wspomniany Krampus, polujący na niegrzecznych graczy. Są też gnomy, za zniszczenie których gracze otrzymają bonusy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły