Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracz CS:GO zaspał na mecz. Drużyna przegrała walkowerem

Podobno był zmęczony.

Drużyna Evil Geniuses (EG) wygrała walkowerem spotkanie z Triumph w ramach ligi IEM Fall 2021 w CS:GO. Przyczyną takiej decyzji był fakt, że jeden z zawodników zaspał i nie zdążył na ustaloną godzinę.

Jack „⁠xCeeD⁠” Holiman - o nim mowa - przyznał się do zajścia na Twitterze. „Oddajemy mecz walkowerem, ponieważ ktoś zaspał” - napisał. „Powiedziałem adminom, że miałem egzaminy i mogę się spóźnić” - dodał.

Pech Triumph jest podwójny. Regulamin zakłada bowiem możliwość skorzystania z jednego rezerwowego, lecz miejsce zostało już wykorzystane, ponieważ inny gracz - Brendan „Bwills⁠” Williams - akurat się przeprowadzał i zagrać miał za niego Wesley „viz” Harris.

Jak zauważa serwis HLTV, Evil Geniuses - z Polakiem w składzie - może natomiast mówić o sporym szczęściu, ponieważ wylosowaną mapą było Nuke, gdzie EG w ostatnich sześciu miesiącach jeszcze nie wygrało - a Triumph radzi sobie świetnie.

Rozgrywki IEM Fall 2021 toczą się o wysoką stawkę, ponieważ drużyny zbierają obecnie cenne punkty rankingowe, które będą kluczowe przy wybieraniu zespołów, które pod koniec miesiąca pojadą do Sztokholmu na imprezę Major - najważniejszy turniej CS:GO.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze