Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra logiczna Thomas Was Alone zmierza także na Xbox One i Wii U

Prostokąty nowej generacji.

Niezależna gra logiczna w dwóch wymiarach - Thomas Was Alone - ukaże się także na konsolach Xbox One i Wii U. Wcześniej potwierdzono już konwersję na PlayStation 4.

Przygody prostokątów

Nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty premiery, ale wszystkie trzy wersje sprzętowe mają zadebiutować w tym samym tygodniu, w listopadzie tego roku.

Cenę nowych odsłon ustalono na około 35 zł, a za konwersje odpowiada studio Curve, które w 2013 roku przeniosło już Thomas Was Alone na PlayStation 3 i PS Vita.

Produkcja rozprowadzana będzie na sprzęcie Sony w systemie Cross-Buy, więc posiadacze wydanych wcześniejszych wersji pobiorą nową odsłonę bez dodatkowych opłat.

Oprawa graficzna Thomas Was Alone utrzymana jest w stylu minimalistycznym - postaciami są prostokąty, które należy przeprowadzić przez szereg etapów. Każdy ma inny kolor i przy okazji umiejętności - jeden wyżej skacze, drugi zmieści się w mniejszych przejściach.

Pojawia się też narrator, który opowiada o historii figur. W tej roli występuje Danny Wallace, czyli Shaun z serii Assassin's Creed.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze