Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależna gra logiczna Thomas Was Alone trafi na PlayStation 4

W systemie Cross-Buy.

Niezależna gra logiczna Thomas Was Alone ukaże się na konsolach PlayStation 4 jeszcze w tym roku - ogłosili twórcy konwersji, studio Curve.

Produkcja rozprowadzana będzie w systemie Cross-Buy, więc posiadacze wydanych wcześniej wersji PS3 i PS Vita pobiorą nową odsłonę bez dodatkowych opłat.

Czy tytuł trafi także na Xbox One i Wii U? Twórca gry - Mike Bithell - nie podaje szczegółów, ale obie te platformy sprzętowe zostały ujawnione wcześniej przez organizację nadającą w Niemczech kategorie wiekowe.

Oprawa graficzna Thomas Was Alone utrzymana jest w stylu minimalistycznym - postaciami są prostokąty, które należy przeprowadzić przez szereg etapów. Każdy ma inny kolor i przy okazji umiejętności - jeden wyżej skacze, drugi zmieści się w mniejszych przejściach.

Pojawia się też narrator, który opowiada o historii figur. W tej roli występuje Danny Wallace, czyli Shaun z serii Assassin's Creed.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze