Skip to main content

Gotham Knights w 30 FPS na konsolach. Nie będzie trybów graficznych

Informują twórcy.

Twórcy Gotham Knights poinformowali, że gra na konsolach nie doczeka się opcji zmiany trybów graficznych i będzie działała w zaledwie 30 klatkach na sekundę.

Informację przekazał użytkownik Twittera o pseudonimie Beware the Batman. Wiadomością podzieliła się Fleur Marty ze studia Warner Bros. Games Montreal na Discordzie tytułu.

Cześć wszystkim. Wiem, że wielu z was zastanawia się, czy GK na konsolach będzie miało tryb wydajności. Ze względu na planowaną zawartość gry, jak aktywowany w dowolnym momencie tryb co-op, czy pełen detali otwarty świat, nie wystarczy po prostu zmniejszyć rozdzielczości. aby gra działała szybciej. Dlatego tytuł nie będzie miał trybu wydajności i pozostanie ograniczony do 30 kl/s na konsolach” - czytamy w oświadczeniu.

Warto zauważyć, że tak istotną informację podano zaledwie tydzień przed premierą gry, a dodatkowo wcześniej zrezygnowano z przygotowania wersji na PS4 i Xbox One. Można więc sądzić, że na starszych platformach gra w obecnej formie byłaby całkowicie niegrywalna.

Zobacz także