Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gollum z „Władcy Pierścieni” może wrócić na ekrany. Andy Serkis jest gotowy

W ramach nowych projektów w uniwersum.

Andy Serkis - aktor znany z roli Golluma we „Władcy Pierścieni” i „Hobbicie” - wyraził chęci powrotu do uniwersum Śródziemia. Szczególnie marzy mu się ponowna współpraca z reżyserem Peterem Jacksonem.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu informowaliśmy o planach stworzenia nowych produkcji w uniwersum „Władcy Pierścieni” przez wytwórnię Warner. Bros. Discovery. Istnieje szansa, że do przedsięwzięcia zostaną zaangażowani reżyser Peter Jackson oraz scenarzystki kinowej trylogii - Fran Walsh i Philippa Boyens.

Własne ambicje wobec projektu ma najwyraźniej także Andy Serkis. Aktor nie kryje ekscytacji wobec planów wytwórni. Wyznał, że z wielką chęcią podjąłby się współpracy z wspomnianą trójką, gdyż Śródziemie wciąż kryje w sobie masę potencjału.

- Peter Jackson, Fran Walsh i Philippa Boyens to najlepsi ludzie, z jakimi można współpracować. To praktycznie moja druga rodzina. Myślę, że w Śródziemiu mogłaby powstać jeszcze masa innych potencjalnych projektów. Oczywiście, że bardzo chciałbym powrócić do tej relacji. To uniwersum nigdy mnie nie opuściło - mówił aktor.

Szczegóły nadchodzących projektów pozostają na ten moment nieznane. Szefowie wytwórni Warner Bros. - Michael De Luca i Pamela Abdy - potwierdzili jedynie, że nowe produkcje powstaną we współpracy ze studiem New Line Cinema, odpowiedzialnym za wprowadzenie widowisk Petera Jacksona do dystrybucji kinowej.

Na koniec warto wspomnieć, że 12 kwietnia 2024 roku zadebiutuje pełnometrażowe anime „Władca Pierścieni: Wojna Rohhirimów”. Nie można zapomnieć również o drugim sezonie „Pierścieni Władzy” od Amazonu. Do sieci trafiły już nawet pierwsze zdjęcia z planu, ujawniające pewną ciekawostkę.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze