Skip to main content

Ghostwire Tokyo - Jaskinie ze stali

Do kryjówki.

Gdy wyjdziesz z tuneli w Ghostwire Tokyo, zacznie się nowa misja fabularna - krótsza i nieco prostsza. Musisz spróbować ocalić KK, a dzięki temu też odzyskać moce.

Na początku musisz tylko dotrzeć do kryjówki KK, w której już byłeś. Po drodze możesz trochę pozwiedzać okolicę i powalczyć, ale możesz też po prostu od razu pobiec do budynku z mieszkaniem towarzysza. Wcześniej spotkasz tylko jednego demona, którego musisz pokonać (tak przynajmniej było w naszym przypadku).

W mieszkaniu zacznie się scenka. Po scence nie zapomnij podnieść z szafki talizmanów zarośli. Pozwalają one tworzyć na ziemi spektralne krzaki, ukrywające cię przed wrogami. Później wyjdź z powrotem na ulicę i podążaj wzdłuż czarnej smugi (1), by dotrzeć do świątyni.

Jeśli po drodze zobaczy cię jakiś przeciwnik, a nie masz strzał do łuku, albo nie chcesz walczyć, rzuć talizmanem w miejsce między tobą a wrogiem - powstaną tam zarośla (2), skutecznie blokującę linię wzroku.

Po dotarciu do świątyni zacznie się scenka. Po niej skradaj się i idź w prawo (3), by krzakami przedostać się prosto, w stronę budynku. W razie potrzeby używaj talizmanów zarośli. Okrąż pierwszy budynek, gdy zobaczysz zamknięte drzwi.

Zmierzaj teraz do głównego budynku świątyni. Jest przed nią paru wrogów - tu polecamy użyć łuku. Następnie wejdź do świątyni. Gdy otworzysz drzwi, zacznie się scenka.

Po scence musisz wykorzystać energię synergii (4), by aktywować specjalny, potężny atak. Zrani on wszystkich wrogów i będziesz mógł wyrwać im rdzenie praktycznie od razu.

Później pokonaj paru niedobitków. Misja zakończy się.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Słup światła

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Ghostwire Tokyo - Życie pod ziemią

Zobacz także