Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Niewidzialny wędrowiec

Ślady Stukacza.

Pora na kolejną misję poboczną w Ghostwire Tokyo. Tym razem zajmujemy się tajemniczym Stukaczem - duchem, który podobno czycha na ludzi w jednej z alejek Tokio.

Udaj się do punktu rozpoczęcia misji i porozmawiaj z duchem kobiety (1), która opowie ci o zjawie. Następnie, po rozmowie, użyj wizji spektralnej.

Użycie wizji podświetli ślady (2), za którymi musisz po prostu iść. To wszystko. Co jakiś czas ślady się urywają i widzisz niebieską kulę energii (3). Musisz przy niej znowu aktywować wizję spektralną, by podświetlić dalszy ciąg śladów.

W końcu dotrzesz za śladami do portalu (4). Musisz do niego wejść.

Po drugiej stronie jest nieco skrzywiona wersja Tokio. Nadal jednak robisz to samo - podążasz za śladami. Po drodze musisz też pokonać paru wrogów, ale nie ma tu żadnych trudnych oponentów.

Gdy ślady pójdą po ścianie budynku na dach, użyj windy (5). Przechodząc dalej trafisz na dużą przepaść między dachem a kolejną kulą energii - musisz do niej dotrzeć szybując na ruchomą platformę z bilboardu.

Idąc dalej za śladami dotrzesz do drzwi. Za nimi znajdziesz przestrzeń w demonicznym świecie, gdzie musisz tylko zniszczyć rdzeń demonicznego drzewa (6). Dzięki temu na miejscu pojawi się duch chłopca.

Porozmawiaj z nim, a wrócisz do normalnego świata. Pozostaje tylko zamknąć portal, by misja się zakończyła.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Stare rany

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Zaginiony pies

O autorze
Komentarze