Skip to main content

Ghostwire Tokyo - Przekleństwo muzyki

Wskazówki i fortepian.

Kolejna misja poboczna w Ghostwire Tokyo to coś dla fanów muzyki klasycznej. To także chyba jedyna misja, w której występuje tak zwany jump-scare, także ostrzegamy - w pewnym momencie coś nagle wyskakuje w naszą stronę.

W punkcie startowym porozmawiaj z duchem na ulicy (1), a potem podążaj uliczką prosto, pokonując po drodze jednego wroga.

Podążając w stronę coraz bardziej zacieśniającego się obszaru poszukiwań dotrzesz do szkoły muzycznej, którą łatwo rozpoznać po znaku (2). Wejdź do środka, pokonując wcześniej małą grupę demonów.

W środku od razu idź po schodach na piętro. Użyj zmysłu spektralnego, by podświetlić trzy wskazówki, które musisz obejrzeć. Leżą po prostu na półkach w różnych pomieszczeniach.

Następnie idź na parter i w salonie porozmawiaj z duchem przy fortepianie. Po rozmowie z dziewczynką spójrz na ścianę po prawej stronie drzwi. Podejdź do obrazu (3) i zbadaj go. Wybierz opcję dialogową, która wskazuje, że na obrazie jest Giovanni. Później zasugeruj, że zazdrości dziewczynce talentu - to sprowokuje jego ducha, który się ujawni.

Pozostaje już tylko użyć pieczęci manualnej, by pozbyć się złego ducha z obrazu. Następnie porozmawiaj z duchem dziewczynki, a zacznie się scenka, w której posłuchasz utworu granego na fortepianie. Później misja się zakończy.

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Zabójczy cień

Zobacz także