Skip to main content

Ghostwire Tokyo - Czarna wieża

Olej i turbina do motocykla.

Gdy wyjdziesz z budynku na końcu poprzedniej misji w Ghostwire Tokyo, od razu zacznie się kolejne zadanie. Musicie dotrzeć do punktu widokowego na jednym z dachów, by zorientować się, gdzie szukać przedmiotów potrzebnych do uruchomienia motocykla.

Jeśli nie oczyściłeś jeszcze bram torii w tej okolicy, możliwe, że będziesz musiał to zrobić, żeby odsłonić mgłę z obszaru z miejscem docelowym.


Na tej stronie:


Dach budynku i samochód

Gdy dotrzesz do wieżowca, na ulicy - a raczej w alejce - przy nim znajdziesz żółtą windę (1) robotniczą. Wjedź nią na górę, a potem przeskocz na niebieski chodnik na drugim budynku obok i przejdź w prawo.

Trafisz na drugą windę. Wjedź nią wyżej, a potem pozostaje tylko przeskoczyć na dach wieżowca, gdzie znajdziesz lornetkę przy barierce (2). Użyj jej.

Po prawej stronie zobaczysz fioletową bramę (3), skąd późniejsz weźmiesz olej, a bardziej po lewej, za budynkami, podświetlony samochód (4). Na początku wygodniej dostać się do auta.

Po prostu zeskocz z dachu i poszybuj w stronę samochodu. Kiedy podejdziesz do niego i spróbujesz go zbadać, zostaniecie przeniesieni do alternatywnego wymiaru i rozłączeni. Po scence idź prosto i w prawo, a zobaczysz uwięzionego na małej wysepce KK. Będą atakować go demony i musisz je pokonać - tylko przy użyciu łuku. Rozglądaj się za czerwonymi pojemnikami (5) i wysadzaj je strzałami, gdy obok są demony.

Pamiętaj, że kiedy licznik procentów (6) sięgnie zera, misja zostanie przerwana i zaczniesz tę scenę od nowa. Po pokonaniu demonów możesz już zejść na dół i połączyć się z KK.


Olej z zaświatów

Kiedy odzyskasz połączenie z KK, wrócicie do Tokio. Zdobędziecie też benzynę z auta - pozostaje jeszcze turbina, ale na nią przyjdzie pora później. Najpierw udaj się w dowolny sposób do fioletowej bramy (7) torii na dachu.

Zbadaj bramę, a wejdziesz do innego świata. Idź tam prosto. Musisz pokonać wrogów - podstawowe demony - i niszczyć demoniczne pnącza. Robiłeś już to dziesiątki razy.

Kiedy dotrzesz do schodów i wejdziesz do świątyni, spróbuj podnieść słoik z olejem (8). Trafisz do nowej lokacji, gdzie musisz iść korytarzem prosto.

Trafisz na arenę i spotkasz nowy rodzaj przeciwnika. To ogromny duch korzystający z mocy lodu. Uważaj na lodowe odłamki (9), bo są one symbolem zbliżającego się ataku falą lodu.

Staraj się też nie celować w lodowe fragmenty, bo odbijają się od nich pociski magiczne. Po pokonaniu demona wrócisz do świątyni i możesz już zabrać słoik z olejem. Potem musisz wrócić do bramy, którą się tu dostałeś. Pamiętaj, by nie walczyć na końcu z wrogami - będzie ich zbyt wielu i nawet KK powie, żebyś po prostu biegł do wyjścia.


Koło turbinowe

Wrócicie ponownie do prawdziwego Tokio. Pozostaje udać się po koło turbiny. Zeskocz z dachu i poszybuj w stronę ikony celu misji.

Na miejscu zejdź pod ziemię po schodach. Na dole musisz iść korytarzem i pokonać demona z parasolem, a dalej znajdziesz sportowe auto (10).

W tym samochodzie będzie odpowiednia część. Gdy ją zabierzecie, pozostaje tylko wrócić do garażu z motocyklem. Na miejscu nie będzie żadnych przeciwników, musisz po prostu tam dotrzeć.

Gdy zbliżysz się do motocykla, zacznie się scenka. Potem możesz użyć pojazdu, by zakończyć misję. Uwaga: użycie motocykla aktywuje serię finałowych misji, które nie rozgrywają się na głównej mapie Tokio. Zobaczysz komunikat, który pokaże ci, które misje poboczne staną się niedostępne, jeśli zakończysz teraz misję Czarna wieża.

Pozostałe misje poboczne będzie można jednak wykonać później.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Rodzina

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Ghostwire Tokyo - Giganci

Zobacz także