Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Giganci

Kolejne bramy i parking podziemny.

Gdy zakończy się misja kończąca poprzednią misję w Ghostwire Tokyo, znajdziesz się na skraju parku. Przed tobą całkiem długie zadanie, lecz stosunkowo łatwe - na początku zajmiesz się głównie oczyszczaniem kilku bram torii.

Jak zwykle, prezentujemy opis przejścia ze wskazaniem najważniejszych momentów i informacji.


Na tej stronie:


Bramy torii

Na początku musisz udać się do budki telefonicznej (1). Znajduje się dosłownie obok, wystarczy, że przeskoczysz przez ogrodzenie, obok którego stoisz po scence i przejdziesz - lub poszybujesz - na drugą stronę ulicy na dole. Użyj telefonu, a po rozmowie na mapie oznaczonych zostanie kilka bram torii, które musisz oczyścić.

Oczyszczanie bram przebiega dokładnie tak, jak zwykle, dlatego nie będziemy opisywać kolejnych bram. Najważniejsza jest ta, która znajduje się przy ikonie misji (2).

Kiedy w końcu do niej dotrzesz, odsłaniając parę bram znajdujących się bardziej na północy, na terenie świątyni zacznie się walka z wieloma przeciwnikami, pojawiającymi się w falach. Wszyscy wrogowie to ci, z którymi już walczyłeś - ale jest ich sporo. Zachowaj swoje najpotężniejsze czary na koniec, gdy pojawią się kobiety w czerwonych płaszczach (3).

Po walce nie zapomnij oczyścić głównej bramy, choć cel misji nie będzie z nią związany. Lepiej zrobić to teraz.

Następnie otwórz mapę - ikona celu misji wskazuje nową lokalizację, już poza mgłą, więc po prostu udaj się we wskazane miejsce. Dotrzesz do wieżowca. Wejdź do środka oznaczonymi drzwiami (4).


Piwnica, parking

W budynku droga jest już siłą rzeczy bardziej liniowa. Zejdź po schodach do piwnicy - tak naprawdę jest to też podziemny parking. Gdy się tam pojawisz, zaczną materializować się demony (5). Nie musisz jednak ze wszystkimi walczyć, możesz skradać się obok.

Idąc do celu musisz też czasem zniszczyć demoniczne pnącza, strzelając w rdzenie (6). Standard.

Na drugim końcu parkingu trafisz do wyjścia (7), a jedyny korytarz dalej zaprowadzi cię do drzwi do mniejszego garażu.

Znajdziesz tam motocykl. Podejdź do niego, a zacznie się scenka, po której okaże się, że musisz poszukać części niezbędnych, by uruchomić pojazd. Musisz tylko wrócić z powrotem na ulicę - tą samą drogą - a misja się zakończy.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Czarna wieża

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Ghostwire Tokyo - Agonia

O autorze
Komentarze