Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Rodzina

Okina.

Od tej pory misje fabularne w Ghostwire Tokyo składają się już na finał gry i wszystkie rozgrywają się w osobnej lokacji, niebędącej częścią głównej mapy dzielnicy.

Koniec ze zwiedzaniem otwartych lokacji, droga będzie już cały czas liniowa. Na początku po prostu idź w kierunku wieży Tokyo Tower, przejdź przez czerwoną bramę. Dotrzesz do placyku, gdzie spotkasz Rinko (1). Podejdź do niej, a zacznie się scenka.

Po scence idź dalej w kierunku celu misji. Dotrzesz do schodów i zacznie się kolejna scenka. Po niej przyjdzie pora na walkę z bossem.


Boss: Okina

Musisz zmierzyć się z Okiną, wielkim pająkiem. Boss nie rusza się za dużo, ale zasięg jego łap i ataków obejmuje całą arenę. Najważniejsze jest zwracanie uwagi na powietrze (2) gromadzące się przy łapach wroga.

Kiedy to zobaczysz, oznacza to, że za moment boss uderzy w ziemię. Wywoła to falę uderzeniową (3), nad którą musisz przeskoczyć. Czasem fale uderzeniowe są dwie, rozchodzące się z dwóch miejsc.

Musisz też oczywiście celować w rdzenie (4). Jeden jest na tułowiu, drugi - łatwiej dostępny - w paszczy bossa. Strzelając po prostu w ciało też zadajesz obrażenia, lecz mniejsze.

Uważaj też, gdy boss kładzie jedną łapę z samego brzegu areny. Oznacza to, że zaraz wykona poziome uderzenie. Najlepiej je zablokować. Po walce i scence musisz już tylko iść do Tokyo Tower.

Gdy wejdziesz do środka, zacznie się nowa misja.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Tokyo Tower

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednie: Ghostwire Tokyo - Czarna wieża

Komentarze

More On GhostWire: Tokyo

Najnowsze artykuły