Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Strażnik Cuszimy

Opowieść Noria (8 z 9).

Wątek Noria w Ghost of Tsushima będzie kontynuowany po dotarciu do trzeciego, ostatniego obszaru w grze, czyli Kamiagaty, oraz po zakończeniu zadania: Kres cierpienia. Na tej stronie opisujemy misję: Strażnik Cuszimy.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się nad rzekę (1), gdzie spotkasz grupkę ludzi zaatakowanych przez Mongołów.

Kiedy zabijesz wszystkich wrogów, porozmawiaj z mnichem (2). Następnie podążaj za nim na koniu, a dotrzecie do chaty, w której spotkacie się z Norio. Rozmowa z tą postacią zakończy się krótkim spacerem, po którym ruszycie w kierunku Cedrowej Świątyni.

Kiedy tam dotrzecie, wraz z grupką mnichów, zaatakujecie kompleks świątynny. Oczywiście waszym celem jest odbicie z rąk Mongołów Cedrowej Świątyni.

Wejdź po schodach na teren świątyni. Od razu, gdy przekroczysz bramę, rozpocznie się długa walka. Starcie nie powinno stanowić problemu, gdyż sojusznicy wesprą cię.

Podczas biegania po obszarze świątynnym uważaj na hwachę (3), która będzie strzelała pociskami w twoją stronę. W pierwszej kolejności zajmij się właśnie tą machiną. Podbiegnij do niej i zabij Mongoła, który ją obsługuje. Możesz użyć jej do likwidowania przeciwników ze wzgórza.

Zwróć uwagę, że teren świątyni jest duży, więc musisz przemieszczać się, żeby zlikwidować wszystkich przeciwników.

Kiedy pokonasz wszystkich Mongołów, porozmawiaj z Noriem (4), którego spotkasz na środku placu. Następnie idź za nim. Dotrzecie do głównej świątyni. Gdy do niej wejdziesz, rozpocznie się automatycznie film przerywnikowy, po którym misja zakończy się.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Ten trojaki świat

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Kres cierpienia

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze