Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima: Legends zadebiutuje wkrótce. Szczegóły wielkiej aktualizacji

Nie tylko tryb kooperacji.

Sony podało datę premiery i szczegóły aktualizacji 1.1. do Ghost of Tsushima. Nowa wersja zadebiutuje już 16 października i wprowadzi mnóstwo nowości, w tym kooperacyjny tryb Legends. Wszystko to oczywiście za darmo dla wszystkich posiadaczy gry.

Do rozgrywki w kooperacji będzie wymagana subskrypcja PS Plus. Twórcy przygotowali dwie misje fabularne dla dwóch graczy oraz tryb przetrwania dla czterech osób. Po premierze do Legends dołączy też bliżej niesprecyzowany Raid, czyli „epicka, trzyczęściowa przygoda”.

Tryb wieloosobowy oferuje cztery klasy do wyboru - jedną na początek i resztę do odblokowania w toku gry. Typy postaci różnią się oczywiście umiejętnościami i mocnymi stronami na polu walki. Jest przykładowo typowy tank, medyk czy wojownik preferujący walkę dystansową.

W Legends pojawi się mnóstwo nowych przedmiotów kosmetycznych, a wszystkie będą dostępne do odblokowania poprzez zabawę, bez mikrotransakcji. W toku przygody gracze zdobędą coraz mocniejsze wyposażenie i techniki.

Aktualizacja 1.1. to również zmiany w kampanii fabularnej: tryb New Game +, nowy koń, a także kolejny kupiec na mapie, malujący zbroję na nowe kolory.

Gracze uzyskają też możliwość zapisywania niestandardowych zestawów opancerzenia, i szybkiego przełączania się między nimi.

Tryb fotograficzny uzyska ponadto nowe funkcje, a pliki zapisu pokażą całkowity czas gry.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze