Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gameplay z polskiego World War 3 prezentuje nowe mechanizmy

Leczenie, nagrody za punkty i odradzanie.

Uczestnicy targów Gamescom mogą przetestować nową strzelankę sieciową gliwickiego studia The Farm 51 - World War 3. Na kanale LevelCapGaming w serwisie YouTube opublikowano materiał z gry, prezentujący dłuższą część rundy.

Trzy dni temu widzieliśmy już pełnoprawny gameplay z produkcji, ale to pierwszy tak długi fragment rozgrywki. Przyjrzymy się systemowi odradzania się, leczenia i oczywiście modelowi strzelania.

Wygląda na to, że produkcja łączy rozwiązania znane z serii Battlefield i Call of Duty - za otrzymane w czasie meczu punkty (zdobyte nie tylko za eliminacje, ale także trafienia) wykupimy bowiem specjalne ataki, przypominające Scorestreaki w CoD. W materiale gracz korzysta z nalotu.

Jest też prowadzenie czołgu. Otrzymamy kilka rodzajów amunicji i granaty dymne.

Gra położy nacisk na współpracę w drużynie, odwzoruje prawdziwe lokacje i zaoferuje rozwinięty system personalizacji żołnierza. Twórcy obiecują też zaawansowany system balistyki i symulację pancerza. Deweloperzy współpracują z konsultantami i specjalistami wojskowymi.

Bój stoczymy chociażby na ulicach Warszawy, Berlina czy Moskwy. Wczesna wersja produkcji zadebiutuje na PC jesienią.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze