Skip to main content

Polskie World War 3 wraca - wkrótce testy nowej wersji gry

Dla nabywców produkcji w Early Access.

  • 30 września rozpoczną się testy alfa nowej wersji World War 3
  • Produkcję sprawdzą nabywcy gry w Early Access
  • Twórcy szykują ulepszone mapy i nie tylko

Polskie studio The Farm 51 poinformowało, że 30 września rozpoczną się testy alfa nowej wersji sieciowej strzelanki World War 3.

Przypomnijmy: produkcja zadebiutowała we wczesnym dostępie w październiku 2018 roku, ale spotkała się z krytyką i choć na początku cieszyła się dużym zainteresowaniem, liczba graczy spadała. Twórcy nie porzucili jednak tytułu i postanowili mocno przeprojektować grę.

Niedługo pojawi się możliwość sprawdzenia odnowionej pozycji. Deweloperzy poinformowali, że w dniach 30 września - 4 października odbędą się testy alfa odnowionej wersji World War 3. Ze strzelanką zapoznają się nabywcy oryginału w ramach Early Access.

Zobacz na YouTube

W planach dwa tryby rozgrywki i cztery mapy - Warszawa, Berlin, Polarnyj i Moskwa - przy czym autorzy podkreślają, że w nowym wydaniu poszczególne mapy ulepszono. W udoskonalonej edycji odświeżono też animacje i odczucia związane z używaniem broni.

Pojawi się opcja zmieniania wykorzystywanych aktualnie dodatków na uzbrojenie w toku zabawy. Do tego zmodyfikowany system poruszania się, przeprojektowane lunety i celowniki, a także realistyczne umundurowanie.

Dzień przed startem testów alfa odnowionego World War 3 - a więc 29 września - deweloperzy zorganizują internetową prezentację, podczas której przedstawią wszystkie przygotowywane nowości. Data premiery pełnej wersji nie jest znana.

Zobacz także