Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski Battlefield do przetestowania. Ruszyła otwarta beta World War 3

Tylko do poniedziałku.

Polskie studio The Farm 51 uruchomiło otwarte testy World War 3 - strzelanki, która przez wiele osób porównywana jest do serii Battlefield.

Beta rozpoczęła się wczoraj, a zakończy w najbliższy poniedziałek, 7 lutego, o godzinie 13:00. Aby zapoznać się z tytułem, wczesną wersję należy pobrać za pośrednictwem platformy My Games lub poprosić o dostęp na Steamie. Do ściągnięcia jest plik o wielkości 59,6 GB.

Twórcy podkreślają, że to tak zwane testy obciążeniowe, których celem jest sprawdzenie serwerów i wytrzymałości infrastruktury sieciowej przed zaplanowaną na marzec większą otwartą betą.

Testerzy uzyskają dostęp całej zawartości z zamkniętych testów. Mowa więc o trybach Tactical Ops i zespołowego deathmatchu oraz czterech mapach osadzonych w Berlinie, Warszawie, Moskwie i Polarnyj.

Uczestnicy otwartej bety otrzymają w nagrodę specjalny hełm do wykorzystania podczas zabawy. Wszystkie zgromadzone postępy zostaną przeniesione do wspomnianych zamkniętych testów, co umożliwi kontynuowanie zabawy od przerwanego momentu.

World War 3 to strzelanka, która przypomina Battlefield 4. Co ciekawe, jakiś czas temu grę tymczasowo wycofano ze sprzedaży, ale twórcy wrócili z usprawnioną produkcją. Docelowo pozycja będzie tytułem Free to Play, czyli dostępnym za darmo.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze